Červen 2012

Roxy proc?

20. června 2012 v 11:54 | Mrs. M |  Roxy
Ahoj, protoze jsem na dovolene v bulharsku nepridavam clanky jo a jeste se omlouvam za to ze tam nejsou hack a caky,ono to na tabletu neni .... Stve mne to ale co s tim mam dlat zejo ..
Jeen jsem se chtela zminit o roxy ona hodne casto napise nejakej clanej napr. moje segra ma supe segru ale vuuubecto neouvisi s textem ... proste pis tam o denicku a o sestre ani slovo .. jako .. to je trochu na hlavu nekdy ... takze jako .. no je to takov zavadejici . no ake abych rekla pravdu nedly to jenom zminovna Roxy ale i dalsi .. Nebo tak nekd kvetu z toho ze klarissa skoro kazd nazev pise spanelsky .. Jko tak jedn z padsati si to relozi .. ja umim angliciy a francouzky ale jako spanelksy .. to umi maloktery clovek .. Tak ja asi koncim musi to vyt strasn cist neco bez caek atd .. jinak,kontrolvat blog budU MOZNA NECO napisu jeste usm tu do 30 mejte se hezk a uzvejte slunicka tad ho je ! ovsem nevim jak jste na tom vy v cesku :

Krystý - To snad né !

17. června 2012 v 19:46 | Mrs. M |  Kristý, jedineja
Ahoj, moc se omlouvám ale na články nějak nebyla nálada. Mám tu pro vás ale další článek takže čtěte dál !
Je možné že po prvním článku si můžete myslet že jsem hodná a že tu nic než hodné články nebude. Ale tohle mi nedalo a musela jsem to napsat ! Viděli jsste nový článek Krystý ? Má název : Tomuhle se říká debilita :D. Vím že asi chtěla ukázat fotky ale tohle ?
(Všechna práva vyhrazena)
Ale tohle je moc ! A to jsem sem dala jen jednu ! Nevím co to má znamenat ale tenhle článek by měla asi vypazat.Nic dobrého jí to nepřinese. TADY JE ODKAZ NA JEJÍ BLOG.Komentáře nezněli špatně .. Byly tam jen tipu : Jsi opravdu tak hledá nebo zajímavé fotky a oči máš hezký .. Kdybych se jen tak vyfotila a vypadala bych takhle .. Hned bych to vymazala .. Ale že to dá i na blog ?! Tak to je moc ! Jak se říká : Co je moc, to je příliš.
A touto větou se loučím ! Pa
P.S. : Krystý tohle už nikdy nedělej ! (Jen rada).

Mara Rose - šáhni na ní A !

12. června 2012 v 6:47 | Mrs. M |  Mara Rose
Ahoj,
Tak je tu PRVNÍ ČLÁNEK !:D Hůů tedy.. Jak o tom přemýšlím vlastně není první no to je jedno ..
Na nějaký paparazzi blozích jsem o ní četla články tipu : Moc se líčí!Má menší návštěvnost a další věci ale proč si nikdo z paparazzi blogů neuvědomuje jaká je ? Proč všichni musí psát jen o tom co se někomu nepovedlo a i tak ! Maře se vede mít dobrou návštěvnost a s líčením to nijak nepřehnává ! Prostě jsem se na to už nemohla koukat proto ji tu chci tak trochu "očistit" a říct jak úžasný je to člověk ! Když se kounete na můj blog a hned nahoře je psáno : Design by Mara Rose ! Ona je tak úžasnáá.. Psali jsme si na fb a říkala jí že dělám nový layout atd .. Jak jsem to chtěla nastavit neešlo to .. No ale to je jedno a ona se mi nabídla že by mi ho udělala ! Prostě ... Už jen tohle světší o tom jaká je !
Můj názor na ni : Je to milá,hodná,hezká,přátelská,sympatická a výborná,úžasná,spolehlivá holka. Mám jí asi nejraději.
Takže : Ještě jeden ošklivý článek o ní co není pravda ! A budete mít problém děcka !

(Všechna práva vyhrazena)
Jinak tahle fotka je nová nejdřív byla na fb a teď i na blogu moc jí to tam sluší a celá fotka je velice zajímavá ! Hodnotím tak na 85% Děcka :D

Mějte se hezky vaše

Mrs. M


Chceš být "sledován"?

9. června 2012 v 15:18 | Mrs. M |  Novinky
Jsem tu znova :) A protože mi už někdo psal že by chtěl být pod muškou tak píšu článek co jsou podmínky pro to aby jste se mohli hlásit, jestli všechny tyto podmínky splňujete stačí napsat buď pod článek dolů : Mám zájem být pod muškou. A přidejte E-mail a domluvíme se. Sapostřejmě nevezmu všechny !! Jinak můžete napsat na můj blogový E-mail : bypaparazzi@seznam.cz a tam vám též odpovím ale abychom už se konečně dostali k tomu co musíte splňovat tak jdeme na to :
1. Musíte mít více jak :
4 000 celkových návštěv
100 za týden
50 za den
Nemusí to být přesně takhle ale nějak tak ! Protože nemůžu mít někoho kdo bude mít 10 lidí za den ..
2. Bude na blogu mít svoje fotky nebo videa
3. Nehlašte se blogy typu : Pixelky,celebrity ani nějaké japonské blogy

Myslím že to by mohlo být vše ! Není toho ani málo ani dost:) Myslím že dost lidí tyto podmínky splňuje ! :)
Ahoj

Mrs. M


Úvod aneb moje nápady,představy atd

9. června 2012 v 10:08 | Mrs. M |  Novinky
Ahoj, vítejte na novém blogu kde se dozvíte nové průšvihy našich známích blogerek a nebo i hezké věci ! Nebudeme jen pomlouvat ! Jesli chcete být pod naši muškou, tak si počkejte !! Budeme nabírat nové "objeti" tohoto blogu ! Ale už tak nějak představu mám kdo bude na mém blogu sledován ! Pokud mi to tedy dovolí !! :D Ale snad jo:) Vím že layout je ... Jak to říct nedobrý, ohraný atd .. Ale musím si sehnad grafičku a nebo půjdu já sama rychle vytvářet :) Dostala jsem totiž nápad :D Jinak na blogu budu jako mrs. M. Tohle je takové tajuplné jméno a líbí se mi to :) Tak to je na ten úvod asi vše :)
Mějte se a jesli máte zájem už TEĎ BÝT pod muškou napište mi komentář :)