Srpen 2012

Roxy - Dnes né úplná kritika!

27. srpna 2012 v 10:46 | Mrs. M |  Roxy
Asi víte jak já mám "ráda" Roxy. Ovšem co teď napíšu ... No sama tomu nevěřím že to napíšu!
Jistě jste už viděli nové video
Musím říct že účes co udělala je na ní krásný. Moc jí to sluší rozhodně víc než s rovnými vlasy.
Jestli chcete vidět celé video tak TADY.
Když jsem na video dívala už jsem si říkala že napíšu článek že takový účes ani nemusí ukazovat. Potom tam přidala ještě copánek ale stejně jsem si říkala to je na tom .. ! Proč dělá video o účesu když to zvládne každý kdo má kulmu?
Je možné že prostě chtěla ukázat že má Novou? Kulmu.
Prostě tu jednoduchost přehlédnu.
V komentářích jí to všichni chválí ale nad dvouma komentářema jsem se pozastavila :
17 : Souhlasím s tebou. Roxy říkala spoustu věcí o tom že budou kvalitní videa. Nevidím skoro žádnou změnu. Když už jsi byla v movie Maker a dávala jsi tam písničku,titulky,zrychlovala. Myslím že nebyl takový problém vystíhnout kousek.
18 : Nevím co je na tom hrozného. Je to obyčejný copánek. Tak se prober:)

Potěšila jsi mě roxy!:)

Anette Lolipop♥ - to je ale zábava

23. srpna 2012 v 11:27 | Mrs. M |  Anette-lolipop♥
Jak jisě víte pokud sledujete blog : www.anette-lollipop.blog.cz že odjela na tábor.
V několika článcích zmiňuje že se máme na co těšit a že články jsou přednastavené a že se snad nebudeme nudit.
Promiň Anetko, ale já se teda nestačím divit.
To že každý den přidáš nějakou písničku a napíšeš k tomu : "Prostě libovkáááá ♥♥♥" nás má zabavit?
To už raději nedávej článek žádný, nikdo není unešený z toho že přidáš písničku.. !
(všechna práva vyhrazena)

(všechna práva vyhrazena)

Roxy - a její písmo

20. srpna 2012 v 9:11 | Mrs. M |  Roxy
O Roxy tu je snad každý druhý článek ale já si prostě nemůžu pomoct když je tak blbá.
Nebojte! Zítra další článek o ní!
Viděli jste nové video pozvánka na můj blog? Jestli ne koukněte se SEM.
No jak už víte jde na GYMNAZIUM do prvního ročníku. A to jako neumí psát rovně?!
I malé díte se to snaží naučit aby psalo rovně a né různě. Ale to Roxy asi chyběla :
(všechna práva vyhrazena)
Není to tím že má nakloňěný papír! No a ty její obličeje?!? No coment.

Roxy a její proslov.

19. srpna 2012 v 8:48 | Mrs. M |  Roxy
Už jste četli proslov který napsala ROXY?Zde je odkaz. Protože já Roxy nemám ráda tak svůj názor nenapíšu. Na prání ZrzQy. Ale co napíšu a velice mě udivilo je to že v dlouhém článku píše něco v tom smyslu že nepotřebuje nějaký komentáře na uklidněnou. Ale co všichni jí lezou do pr**le a uklidňjou jí. Ani jeden špatnej komentář a proč? Aby se nám Roxy zase nerozplakala. No ale to je už konec mého názoru. Zeptala jsem se nějakých blogerek nebo jsem koukla na jejich komentář u zmiňovaného článku. o kterých zde na blogu píšu a tady to je :

Mara Rose napsala : Myslím, že má z části i pravdu, ale na druhou stranu jestli chce mít slavný blog, tak pro to bude muset něco obětovat a smířit se s tím, pokud chce, tak se i v něčem zlepšit.

ZrzQa napsala : Víš co Roxy? Nebudu ti tady psát nějaké typické kecy, ať vše hodíš za hlavu ( ikdyž dle článku soudím, že jsi to už udělala). Já si myslím, že poslední jde vidět zlepšení. Vím, jaké to je, když někdo zkritizuje celou tvou osobnost a tvou několikaletou práci, vím to moc dobře, tudíž vím jak se cítíš a ty jsi to rovnou vypsala. Je správné, že se z toho vypíšeš, jelikož to člověk občas potřebuje. I já mám občas takové depresivní články, kde si stěžuji a nadávám na celý posraný život. Ovšem co se dá dělat.Prostě jsou chvíle, kdy jsi nahoře a pak jsou chvíle, kdy spadneš na samé dno. A myslím si, že ty jsi člověk, který se od toho dna odrazí a půjdeš už jen výš - doufám v to a věřím.Jenže všecno záleží na tobě. Pokuď se necháš dál utápět kritikou a trápit se tím, tak ta energie nedojde nikdy. Prostě né, že budeš mít při čtení těch mailů sebevědomí na bodě nula, ale prostě: přečteš si to a jdeš dál. Pokuď uznáš za vhodné, že kritika ti pomohla a poučíš se z ní, tak je to dobře a když si řekneš, že ten dotyčný, má zdřejmě IQ někde v mínusu, tak to prostě neřeš ne? Nechápu tě už.Nebudu tě tady nějak vychvalovat a prostě ti to říkám na rovinu. Neřeš to tolik a prostě jdi dál. Všechno si bereš asi až moc k srdci a to tě tolik utápí...Ale to, že ti držím palce, tak na tom se nic nemění :)

Kristý napsala : pravdu? co si o tom myslím?? Pokud chceš slyšet něco hnusnýho a zápornýho, tak se ti tento e-mail líbit nebude. Docela ji chápu, ten článek se mi dobře četl a chápu ji, že prostě nemá chuť blogovat, když jí furt nějaký blogerky píšou hnusný e-maily. Já bych tu chuť taky neměla. I když si vždycky říkám, že kritika je dobrá, protože se člověk může v něčem zlepšit, ale jak psala roxy, tak tohle úplně vysaje tu energii a chuť blogovat. Je pravda, že ty videa nejsou nic extra, ale tak já jsem to nikdy ani nečekala, ale psala, že by to chtěla změnit, ale ty holky jí prostě nedají šanci, protože furt jí budou bombardovat nenávistnými e-maily o tom, jak je hrozná blogerka, myslím si, že by se roxy mohla zlepšit v tom, co dělá, ale ty holky ji nedají šanci, protože vždycky se jim nebude něco líbit. Je ale ta pravda, že její články šly s úrovní prudce dolů a její blog mě poslední dobou taky přestává bavit, ale s těma videama to byl dobrej nápad, takže bych byla ráda, kdyby se to ještě spravilo a Roxy se jen zlepšovala... Ale abych to tak shrnula, tak vždycky se blogerka musí vypsat ze svých pocitů a ani Roxy není splachovací a dokážu si představit, jak to v ní vřelo a trochu ji i lituji, protože tohle si nikdo nezaslouží...

Mishelle13 napsala : Každý má někdy slabou chvíli, kdy je mu na nic a potřebuje se vypsat, ale tento článek se mi vůbec nelíbí.. Ano, píše tam že je jí to u prdele, ale myslím si, že tímto článkem některé své návštěvníky dokonce i urazila.. Je to její věc, její pocity a její blog. Ať si dělá co chce. Nikomu z nás do toho nic není a nemáme tušení jak se cítí..


ZrzQa - tohle by jste vidět neměli!

18. srpna 2012 v 9:51 | Mrs. M |  zrzQa
Dostala jsem super tip kde něco najít na ZrzQu. No a když se něco najde! To je teprve něco!

Zjistila jsem totiž její profil na lidé.cz a měla jsem se čemu divit! Ty fotky co tam má!
Ty na blogu nikdy neukazuj! Na fotkách jí mohlo být asi 13 let? Nějaké fotky jsou jak kdyby byla prostitutka!
A ty osobní údaje atd ? Dost řečí na všechno se jdeme podívat!

(všechna práva vyhrazena)
Tenhle obrázek mě rozesmál. Vypadá tam jako 10lettá holčička která si kraje na prostitutku.

To že do osobních údajů napíše že je závislá na módě a potom se tam objeví tahle fotka :
(Všechna práva vyhrazena)
Nevim co by na tento Look řekni Fashion blogy.

(všechna práva vyhrazena)
Tak tahle fotka nepotřebuje komentář!

(všechna práva vyhrazena)
No jak jsem řekla. Nevím proč si 13lettá holka chce hrát na prostitutku. Nebo se snažila napodobit blbky z Fb? Kdo ví..

Taky jsem se dočetla že asi ten blog není její velkou součástí života. Když ani do kolonky na čem je závislá nedá blog to se pochopí ale že ho nedá ani do kolonky koníčků a aktivit. Asi se za svůj blog stydí!

Pokud se i vy chcete zasmát tak jako já tak se koukněte na stránku : http://profil.lide.cz/zzrrzzkkaa11/o-mne/
A přesvěčte se samy co tam ZrzQa píše zajímavého.!

Roxy - další důkaz její namyšlenosti

17. srpna 2012 v 13:39 | cool paparazzi |  Roxy
Jistě jste si všimli že cool-paparazzi smazali účet bylo to z důvodu že nemají tolik času. Ovšem oni se se mnou spojili a já jim dala nabídku aby psali na můj blog. Takže se koukejte na Autora kdo to psal. Bude nás tu víc.

Soutěže týkající se navržení obalu parfému od Elite Models se účastnila Roxy i Mara Rose.

Zatímco Roxy si na svůj parfém dala svojí fotku, Mara Rose si na svůj parfém navrhla hezký obrázek pláže a palmy, což se k jejímu parfému hodilo, jelikož má Rio Glam Girl.

Pokud se nějaký člověk má rád tak moc, že na sebe chce koukat i na krabičce od parfému, něco asi není úplně v pořádku. O namyšlenosti slečny Roxy už byla spousta článků a my nepochybujeme, že je to pravda.

Obal svého navrženého parfému Roxy ukazovala v tomto videu:
(Všechna práva vyhrazena)
Tohle je její krabička na které je ONA a její pes karlík.

A Mara svůj navržený obal dala do svého nedávného článku ve formě fotografie:

Mishelle13 - Pyžamo?!

16. srpna 2012 v 9:03 | Mrs. M |  Mishelle
Tak to už je moc. To že si někdo na natáčení videa vezme nějaké jednoduché tričko to pochodím ale že si někdo na natáčení videa vezme pyžamo? Tak to už je moc. Nevím jestli to Mishelle chtěla zakrýt tím že dala video černobílé. Ale nezakryla. Myslím že tím to jenom vyniklo. A jestli to pyžamo není tak to teda rozhodně jako pyžamo vypadá. Ještě takový "roztomilý" s ovečkama. Za tohle bych se styděla! No a abych nezapoměla, Mishelle příště si na natáčení umýj vlasy. I slepej by poznal že jsou neumytý tak pět dní. A rada pro tebe : Tím že něco uděláš černobíle neznamená že "nedokonalosti" zakreješ!
Ách jo. Kam to ty blogerky spějí.

ZrzQa - Náhrdelník jak pro její Mamku

14. srpna 2012 v 8:44 | Mrs. M |  zrzQa
ZrzQa se zdá že je super. Že nedělá přůšvihy atd. A její články jsou též skvělé.
Ale co mě udivilo?! Viděli jste nový článek s tím jak si vyrobila náhrdelník?!! Všichni jí ho chválí ale kde je pravda?! Nikdo neumí přiznat že je to hrozný! Jen pár odvážlivců napíše že se jim to nelíbí ale potom to zamelou něčím hezkým. A proč? Aby se na ně ZrzQa nenaštvala? Já se toho nebojím a proto za mě klidně řeknu že je opravdu strašný! Kdyby ho dělala pro svoji mamku tak jo. Ale aby 16ti lettá holka měla na sobě náhrdelník tak na ženskou kolem 40... Neříkám že se jí nepovedl ale prostě tohle bych si NIKDY neudělala !
(Všechna práva vyhrazena)
Ještě sama do komentářů řekne že ani neví jestli ho bue nosit... Zuzko. Dám ti radu ! Né neber si ho ani na vyhazování odpadkovýho koše. A nebo ho rovnou do toho koše dej.
No posuďtě samy. Ještě je to přeplácaný... No nic. Víc raději nebudu říkat!

Kristý - Chodí vůbec do školy?

13. srpna 2012 v 8:44 | Mrs. M |  Kristý, jedineja
Ahoj,
Tohle mě nenechalo klidnou! Copak už ty blogerky vážně nezajímá co píší? Copak je takový problém si prostě dát článek do wordu a zkontrolovat si ho?! Asi to je velkej problém... A u kristý už jsem nemohla mlčet protože věčné překlepy a napsat skončit se z ?!!!!! Áááááááááááááááá ! To prostě není normální!! Nevěříte, VĚŘTE! :
No .. .A to jsem jako vypěnila !!!

Paparazzi by Maky


LadyVanilka a její články.

12. srpna 2012 v 12:48 | Mrs. M |  LadyVanilka
LadyVanilka je až moc populární. Sama to nechápu. Ona je se svojí inteligencí asi tak na bodě mrazu! A to že má online 50Lidí jen když se kouknu? To mi neleze do hlavy! Jak je na své čtenáře nepříjemná a chová se jak něvím co. Někdo by už jí měl prostě říct : "Ty **** konečně pochop že jsi jen trapka!". Ano klidně pište ty jí jako říkáš trapko? Víš co ona dokázala? Ano, vím co ddokázala a nechápu to! Ona se chválí a asi si říká jaká je úžasná. To že má článek v Top Dvíce jí může lec kdo závidět. Ale co na tom?! Možná píše dobrý články. No tak jednou za týden z ní vyleze něco normálního. Ale jako .. Viděli jste její VideoOdpovědi?! Jak se ještě pyšní tím že ani nemá čas na to si přečíst komentáře. Pane bože! To mi příjde strašný! Měl by jsi být rád za každej komentář a né že jako tě to nezajímá! No a to jak pořád říká : "Mám profil na osobnosti.cz .." No to je téda toho! A píšu pro Krásná. .. Nejsi jediná! Tak se prosím LadyVanilko PROBER!
www.ladyvanilka.blog.cz

Prosím znovu!:)

11. srpna 2012 v 13:18 | Mrs. M |  Novinky
Ahoj,
Omlouvám se za moji neaktivitu ale tak znáte to jsou prázdniny tak je přece nebudu trávit u počítače, a proč vlastně píšu? Příhlásila jsem se do soutěže SONB (Soutěž o nejlepší blog) A byla bych moc ráda kdyby jste mi dali hlas. Je to na stárnce :http://jedineja.blog.cz/1208/2-kolo-sonb#komentare a jsem tam pod názvem - Mrs. M. Když si pod tento článek napíšete o oplacení tak ráda oplatím. Klidně i víckrát. Tak to je pro dnešek vše, mějte se moc hezky a Ahoj Jinak jak jste si mohli teda všimnout postoupila jsem do druhého KOLA§