Kristý - Jak je na tom s focením?

17. listopadu 2012 v 12:10 | Mrs. M |  Kristý, jedineja
Kristý přidává asi jeden článek za dva týdny. Vymlouvá se na Intr a to že nemá čas. Mě to osobně celkem zarazilo, protože když vás něco opravdu baví a chtěte to dělat tak si na to prostě čas najdete, ovšem to asi neplatí u Kristý.

Další věc ze které jsem nějakou domu nemohla byl tato část nejnovějšího článku s názvem : set pár zbilích fotek z léta:
Takže jsem nažhavená do focení, ale protože mám občas čas jen přes víkend a digitálem mě fotit nebaví, tak žádně nové fotky z podzimu nemám....

Co to má být? Když jsem nažhavená do focení nemůžu přeci v zápětí napsat, že nechci fotit s Digitálem. Kristý protože znám tvůj blog dobře, vím že ty nemáš tolik peněz na rozhazování a nevím jestli se někdy dopracuješ k zrcadlovce. Už jí slibuješ docela dlouhou dobu. Měla by jsi být ráda že máš alespoň něco. Tvoje rodiče ti ji neudou chtít koupit když uvidí že foťák už nedáš ani do ruky.
Jen naše rada.

Odkaz na celý článek : Tady

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristý Kristý | Web | 17. listopadu 2012 v 18:05 | Reagovat

hej vy jste tak jeblý až to není možný :D jak můžeš vědět, kolik mám peněz, kdyby jsi si četla články, tak bys věděla, že zrcadlovku budu mít v lednu, protože si na ni šetřím a už jsem domluvená s našima, že mi na ni přispějou, náhodou mi na ni tak ypřispějou většinu tak prosímtě tu nepište, že o mě víte všechno. Neerte si mě ani do huby. To, že se vymlouvám na intr není jen výmluva. Prostě na intru se holt musím učit jestli nechci prolíst prvák se čtverkama a neustále poslouchat nadávající učitelky, že se neučím. Jo, máš pravdu, že když tě něco baví, tak si na to času uděláš, ale mě už blog právě už moc nebaví, v tom je ten problém :* Takže si prosím nejdřív zjisti informace a pak někoho kritizuj :P :*  

,,se nehorázně těším na leden, kdy si konečně budu kupovat moji první, a nedivila bych se, kdyby i poslední, zrcadlovku."  Čti pořádně!!!

2 ditt-caramel ditt-caramel | Web | 28. prosince 2012 v 10:26 | Reagovat

ty přidáš článek jednou za měsíc,takže .. :DD jaká je tvoje výmluva ?
přece tě to baví ne ? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama